!!KingdomOfHearts!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
!!KingdomOfHearts!!

Η πιο ανερχόμενη συμμαχία του κόσμου Ζέτα, στο Ικάριαμ!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ομαδες νησιων

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ομαδες νησιων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ομαδες νησιων   ομαδες νησιων Icon_minitimeΣαβ Απρ 25, 2009 9:39 am

παιδια απο οτι ανακαλυψα ο κοσμος μας ειναι καινουριος και αποτελειται απο ομαδες 5 νησιων με καμια 15αρια ατομα ενω τα υπολοιπα νησια ειναι κενα ... ετσι 8α μπορούσαμε να κανουμε πολλες συμμαχιες η καθεμια στα νησια της και να λεμε οτι ειναι ακαδημιες ..... ετσι και περισσοτερα ατομα θα χωρανε και θα μας φοβουνται περισσοτερο !!!! farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilias1396
Στρατιώτης




ομαδες νησιων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδες νησιων   ομαδες νησιων Icon_minitimeΣαβ Απρ 25, 2009 9:42 am

o filos mas exei dikio.....alla 8a einai ligo diskolo na kanoume apikies makria apo tin geneteira poli mas......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ομαδες νησιων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: apply   ομαδες νησιων Icon_minitimeΣαβ Απρ 25, 2009 9:48 am

den xreiazetai na kanoume apoikies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilias1396
Στρατιώτης




ομαδες νησιων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδες νησιων   ομαδες νησιων Icon_minitimeΣαβ Απρ 25, 2009 9:50 am

antreasfv έγραψε:
den xreiazetai na kanoume apoikies



dld esy tora les se ka8e nisi mas pou vriskontai polles poleis mas na tis kanoume simmaxies????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ομαδες νησιων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: apply 2   ομαδες νησιων Icon_minitimeΣαβ Απρ 25, 2009 9:55 am

oxi apla se alla nisia briskesai esi se alla kapoioi apo emas .... 8a mporousame na dimiourgisoume siga siga kai kamia akadimia gia na mi xreiazetai sinexeis epektaseis i presbeia tou arxigou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilias1396
Στρατιώτης




ομαδες νησιων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδες νησιων   ομαδες νησιων Icon_minitimeΣαβ Απρ 25, 2009 9:56 am

antreasfv έγραψε:
oxi apla se alla nisia briskesai esi se alla kapoioi apo emas .... 8a mporousame na dimiourgisoume siga siga kai kamia akadimia gia na mi xreiazetai sinexeis epektaseis i presbeia tou arxigou



ante bravo......+fwnei kai kapoios mazi m......kai ego eipa tou stratigou na ftiaksoume mia akadimia alla m eipe oti dn 8a vroume atoma valoume......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ομαδες νησιων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: repply 1   ομαδες νησιων Icon_minitimeΣαβ Απρ 25, 2009 9:59 am

mporoun na boun liga melη apo emas farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis_17

takis_17



ομαδες νησιων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδες νησιων   ομαδες νησιων Icon_minitimeΣαβ Απρ 25, 2009 2:09 pm

κοιτάξτε παιδιά τι πιστεύω εγώ...Νομίζω πως ακόμα δεν είναι εφικτό να γίνει ακαδημία...Καταρχήν δεν είμαι γνώστης του θέματος,δηλαδή πως γίνεται..(αν κάποιος ξέρει ας μου πει...)ΝΟμίζω πως αν ξεκινήσουμε και φτιάξουμε μια ακαδημία τώρα θα μείνει στάσιμη η τωρινή συμμαχία και ίσως να πέσει και θέσεις....δεν ξέρω αυτή είναι η γνώμη μου...Δεν την απορίπτω την προτασή σας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ομαδες νησιων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ετθ   ομαδες νησιων Icon_minitimeΣαβ Απρ 25, 2009 3:23 pm

για να κανεις ακαδημια απλα ενα μελοσ δημιουργει μια συμμαχια και την ονομαζει κοη 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ομαδες νησιων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
!!KingdomOfHearts!! :: Τα, του παιχνιδιού :: Χρήσιμες Συμβουλές-
Μετάβαση σε: