!!KingdomOfHearts!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
!!KingdomOfHearts!!

Η πιο ανερχόμενη συμμαχία του κόσμου Ζέτα, στο Ικάριαμ!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 gramma-anekdoto

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
3an8os
Στρατιώτης
3an8os



gramma-anekdoto Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: gramma-anekdoto   gramma-anekdoto Icon_minitimeΔευ Μάης 25, 2009 7:17 pm

Αγαπητέ Νώντα,
Δεν μπορώ να κοιμηθώ από τότε που διέλυσα τον αρραβώνα σου με την κόρη μου. Θα μπορέσεις να με συγχωρέσεις; Η αλήθεια είναι ότι ήμουν υπερβολικά αρνητικός σχετικά με το πάνκ κούρεμά σου, τα τατουάζ και τα σκουλαρίκια στη μύτη σου.
Εχω συνειδητοποιήσει πιά ότι οι μοτοσυκλέτες δεν είναι και τόσο επικίνδυνες και δεν έπρεπε να αντιδράσω έτσι όταν έμαθα ότι δεν έχεις δουλέψει μία μέρα στη ζωή σου.
Είμαι σίγουρος ότι όσοι κοιμούνται στα παγκάκια του πάρκου το βράδυ δεν είναι και τόσο κακοί. Στην απόφασή μου, μέτρησε η αγάπη της για σένα, που, αν και μόνο 18, προτιμά να σε παντρευτεί, αντί να πάει στο Χάρβαρντ με υποτροφία. Δεν μαθαίνεις τα πάντα από τα βιβλία σε αυτή τη ζωή.
Καμμιά φορά ξεχνάω πόσο συντηρητικός είμαι. Παραδέχομαι ότι έκανα λάθος. Τώρα έχω μετανοιώσει και έχεις την ευλογία μου να παντρευτείς την κόρη μου.
Φιλικά
Ο μέλλων πεθερός σου

Υ.Γ. Συγχαρητήρια για τα 20.000.000 ευρώ που κέρδισες στο Λόττο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilias1396
Στρατιώτης




gramma-anekdoto Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gramma-anekdoto   gramma-anekdoto Icon_minitimeΤρι Μάης 26, 2009 10:03 pm

kala eeee......polu kalo.....xaxaxaxaxa....... lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
gramma-anekdoto
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» opoios to katalavei tsak bam einai apexto anekdoto!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
!!KingdomOfHearts!! :: Ότι να' ναι :: Χώρος ψυχαγωγίας-
Μετάβαση σε: